بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از خط تولید سایت ایران خودرو در شهرستان بابل
يکشنبه 28 اسفند 1401 - 15:42:38
پایگاه خبری فجر شمال

 رئیس کل دادگستری استان به همراه دادستان مرکز استان و رییس دادگستری و دادستان شهرستان بابل از خط تولید سایت ایران خودرو در شهرستان بابل بازدید کرد.به گزارش پایگاه خبری فجر شمال،  حجت الاسلام اکبری در حاشیه از خط تولید سایت ایران خودرو در شهرستان بابل، گفت: استان مازندران با جمعیت بالای نیروی انسانی متخصص وتحصیلکرده، پتانسیل بالایی در رشد صنعتی دارد که می‌توان با استفاده بهتر و بهینه از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان به نقش اشتغال و سرمایه گذاری مشروع بر بهبود وضع اقتصادی و رشد استان اشاره و خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان همواره با همراهی سایر نهاد‌ها و سازمان‌های مرتبط از سرمایه گذاری‌ها حمایت قانونی کرده است.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: می‌توان با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و نخبگان در عرصه صنعت در کشور و استان گام‌های موثر و مثبتی برداشت.

حجت الاسلام اکبری تاکید کرد: مردم از کیفیت خودرو‌ها رضایت چندانی ندارند و باید با اراده و پشتکار چاره اندیشی کرد هر چند تحریم‌های ظالمانه موجب وقفه در تسریع امور و بالارفتن کیفیت قطعات شده با مدیریت و دلسوزی و استفاده از شرکت‌های دانش بنیان، رضایت مندی مصرف کننده را به میزان زیادی بالا برد.

وی با اشاره به آمادگی کامل دادگستری استان برای حل مشکلات قضایی و تعاملی تولید گران و صنعتگران، گفت: با مطرح شدن برخی مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری، این مشکلات مطرح وبررسی شده و با تصویب درستاد، حل مشکل صنعتگران لازم الاجرا می‌شود.

مجید اسدی خبرنگار فجر شمال /


http://fajreshomal.ir/fa/News/21396/بازدید-رئیس-کل-دادگستری-مازندران-از-خط-تولید-سایت-ایران-خودرو-در-شهرستان-بابل
بستن   چاپ