استاندار مازندران:
عطر ماه مبارک رمضان باید گستره استان را فراگیرد
جمعه 4 فروردين 1402 - 20:23:55
پایگاه خبری فجر شمال

استاندار مازندران در نشست  ستاد تسهیلات نوروزی با اشاره به اهمیت تقارن ماه مبارک رمضان با ایام عید نوروز، گفت: عطر ماه مبارک رمضان باید گستره استان را فراگیرد و شان ماه رمضان باید از سوی همگان رعایت شود. ‎به گزارش پایگاه خبری فجر شمال، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران در نشست ستاد تسهیلات نوروزی با اشاره به اهمیت تقارن ماه مبارک رمضان با ایام عید نوروز و ضرورت توجه ویژه همه مسئولین امر به شان و حرمت ماه رمضان، خاطرنشان کرد: در فضای معنوی دیار علویان نباید اجازه دهیم با رفتارهای خارج از عرف، ماهیت فرهنگی مازندران خدشه دار شود.

وی بابیان این که تبلیغ شعائر مذهبی بهترین بازدارندگی را دارد چرا که موجب رعایت شئونات و ارزش های اسلامی از سوی همگان می شود، ادامه داد: هیات های مذهبی در شهرستان ها می بایست پای کار بیایند و در اماکن عمومی سفره افطار در ماه میهمانی الهی پهن شود تا رایحه عطرآگین ماه مبارک رمضان؛ گستره استان را فراگیرد.

مقام عالی دولت در استان مازندران، اظهار کرد: ظاهر شهرهای استان می بایست معنوی شود و المان های شهری می بایست رنگ و بوی ماه رمضان را پیدا کند و صدای اذان در تمامی مساجد استان طنین انداز شود.

حسینی پور، تصریح کرد: برپایی مجالس تلاوت و تفسیر قرآن کریم برگزار شود و تبلیغات لازم هم باید در این راستا در فضای مجازی و عمومی جامعه صورت گیرد که فرمانداران با هماهنگی و همکاری ائمه جمعه این مهم را می بایست پیگیری کنند.

وی گفت: پاکسازی معابر عمومی در شهرستان ها وظیفه ای دائمی است لذا همه فرمانداران برای پاکسازی دائمی معابر عمومی برنامه ریزی کنند چرا که پاکسازی شهرها جزو اولین وظایف ما و مهم ترین خواسته مردم است.
پایگاه خبری فجر شمال 
حمیدرضا گل محمدی تواندشتی 
انتهای پیام


http://fajreshomal.ir/fa/News/21429/عطر-ماه-مبارک-رمضان-باید-گستره-استان-را-فراگیرد
بستن   چاپ