انتصابات در هیات تیراندازی مازندران کلید خورد؛
تیراندازی مازندران در مسیر پیشرفت
شنبه 9 ارديبهشت 1402 - 23:22:13
پایگاه خبری فجر شمال

هیات تیراندازی مازندران طی چندماه گذشته دستخوش تغییرات گسترده ای شد و مدیران جدید مسئولیت این رشته پرطرفدار را برعهده گرفتند.به گزارش پایگاه خبری فجر شمال، با پیشنهاد عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران و مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی، دکتر بهروز اسکندرنیا بعنوان سرپرست هیات تیراندازی مازندران منصوب شد.

بدنبال این انتصاب، خون تازه ای به رشته تیراندازی تزریق شد و اسکندرنیا در کوتاهترین زمان، روسای هیات های تیراندازی شهرستانهای مازندران را در هتل بادله گردهم آورد و بزرگان این رشته در رابطه با مشکلات و تنگناهای موجود گپ زدند و چالش ها را بررسی کردند.

در ادامه انتصاب ها،  مصطفی رجبی که 28 سال در حوزه ورزش تیراندازی مشغول فعالیت بوده و 9 سال سابقه عضویت در تیم ملی تیراندازی را در کارنامه کاری خود دارد، به عنوان سرپرست دبیری هیات تیراندازی مازندران منصوب شد.

رجبی که از نیروهای جوان و خوش فکر تیراندازی است، در خانواده ای پرورش یافته که سالها در رشته تیراندازی مدیریت داشته و افتخارآفرینی کردند.

سرپرست هیات تیراندازی مازندران در ادامه طی احکام جداگانه ای، مهندس عباس تمدنی را بعنوان سرپرست کمیته بازرسی استان و مهندس مهدی کاظمی  کلاکی را بعنوان سرپرست هیات تیراندازی  شهرستان بهشهر منصوب کرد.

امید است با ادامه روند موجود، رشته تیراندازی روزهای پُرفروغی را پیش رو داشته باشد و شاهد پیشرفت ورزشکاران مازندرانی در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

پایگاه خبری فجر شمال
حمیدرضا گل محمدی تواندشتی 
انتهای پیام/


http://fajreshomal.ir/fa/News/21608/تیراندازی-مازندران-در-مسیر-پیشرفت
بستن   چاپ