«حق شناس» بر لزوم تبیین عملیات بیت المقدس توسط رسانه‌ها تأکید کرد و گفت: فتح خرمشهر ریشه در ایمان رزمندگان اسلام داشت.
دوشنبه 18 ارديبهشت 1402 - 20:26:46

مجید اسدی خبرنگار فجر شمال /«عبدالمهدی حق شناس» مسئول بسیج رسانه استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما  در ساری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس و بیان اینکه در ایام این عملیات بزرگ قرار داریم بر تبیین حماسه پیروزمندانه رزمندگان اسلام و دستاورد‌های مهم این عملیات در بستر رسانه‌ها تأکید کرد.

وی افزود: عملیات بیت المقدس یکی از بزرگترین عملیات‌های رزمندگان اسلام است که ضربه اساسی و تعیین کننده بر پیکر دشمن متجاوز وارد ساخت و منجر به آزادسازی خرمشهر پس از 575 روز شد.

مسئول بسیج رسانه استان مازندران آزادسازی بیش از 5 هزار کیلومتر مربع از خاک ایران اسلامی را از دستاورد‌های این عملیات بیان کرد و گفت: در این عملیات شهر‌های خرمشهر، هویزه، پادگان حمید و جاده اهواز-خرمشهر که توسط دشمن اشغال شده بود با جانفشانی‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام آزاد شدند.

این مسئول اضافه کرد: همچنین شهر‌های اهواز، حمیدیه و سوسنگرد از تیررس توپخانه ارتش عراق خارج شدند و امنیت 180 کیلومتر از خط مرزی ما نیز تأمین شد.

حق شناس با بیان اینکه فتح خرمشهر موجب انفعال ارتش عراق شد، تصریح کرد: با فتح خرمشهر، برتری نظامی ایران بر عراق مورد تایید کارشناسان و تحلیل گران نطامی قرار گرفت و این پیروزی به کام ملت ایران شیرین آمد.

مسئول بسیج رسانه مازندران بیان کرد: فتح خرمشهر فتح ارزش‌های اسلامی است و رزمندگان اسلام برای احیای آن با نصرت و معجزه الهی حماسه جاویدان را در تاریخ به ثبت رساندند.

وی با بیان اینکه اوج حماسه‌ها، دلیری‌ها و دلاوری‌های رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر ظهور و بروز پیدا کرد، اذعان داشت: فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی است و جهانیان شاهد برتری ایران اسلامی در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر بودند که ریشه در ایمان و توکل رزمندگان اسلام به خدا داشت.

به گفته حق شناس دشمن در عملیات بیت المقدس بزرگترین شکست را متحمل شد و همه آرزو‌های صدام برای دستیابی به خرمشهر قهرمان بر باد رفت و باید این حماسه را به نسل‌های امروز و آینده انتقال دهیم که رسانه‌ها نقش اثرگذاری در این حوزه دارند.


http://fajreshomal.ir/fa/News/21657/«حق-شناس»-بر-لزوم-تبیین-عملیات-بیت-المقدس-توسط-رسانه‌ها-تأکید-کرد-و-گفت-فتح-خرمشهر-ریشه-در-ایمان-رز
بستن   چاپ