جشن میلاد حضرت معصومه(س) در فریدونکنار برگزار شد
جمعه 29 ارديبهشت 1402 - 01:55:17
پایگاه خبری فجر شمال

                              

خحت الاسلام محمد علیجان زاده

به گزارش پایگاه خبری فجر شمال، به نقل از ایکنا مازندران، مراسم جشن میلاد حضرت معصومه(س) و گرامیداشت روز دختر از سوی مؤسسه فرهنگی شهیدان رسولی شهرستان فریدونکنار، 27 اردیبهشت‌ماه با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونکنار، هنرجویان و خانواده‌های هنرجویان و مربیان این مؤسسه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت کلام‌الله مجید، پخش سرود جمهوری اسلامی و صلوات خاصه امام رضا(ع)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد علیجان‌زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونکنار در سخنانی گفت: خداوند بزرگترین نعمتی را که بر ما ایرانیان عنایت کرده، نعمت زیارت امام رضا(ع) است که در کنار نعمت زیارت کریمه اهل بیت، حضرت معصومه(س) برای ما قرار داده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار بیان کرد: حضرت معصومه(س) دارای طهارت روح و کمالات معنوی بالایی بودند، به‌گونه‌ای که به زائران آن حضرت وعده بهشت داده شده است.

در ادامه فاطمه صیادی، مسئول مؤسسه فرهنگی شهیدان رسولی فریدونکنار با بیان اینکه سالروز ولادت حضرت معصومه(س) در تقویم ملی ایران به نام روز دختر و برای ارج نهادن به این قشر وسیع از جامعه نام‌گذاری شده است، گفت: این روز گرچه نمادین است، اما بهانه‌ای است که می‌توان پای درد دل دختران جوان نشست و به فکر راه چاره‌ای برای رفع مشکلات آنان بود، زیرا این دختران، مادران فردای این مرز و بوم هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد برگزاری این مراسم همراه با جشن اردیبهشت تئاتر در این مؤسسه هستیم، بیان کرد: مؤسسه فرهنگی شهیدان رسولی با همکاری کانون تئاتر سیاوشان جهاددانشگاهی مازندران اقدام به برگزاری دوره آموزشی تئاتر کرده است که گواهینامه پایان دوره آموزشی هنرجویان با حضور دبیر کانون تئاتر سیاوشان جهاددانشگاهی مازندران و مدرس این دوره، به هنرجویان اهدا می‌شود.

اجرای مولودی‌خوانی، برنامه‌های فرهنگی و هنری، مسابقه و اعطای گواهینامه همراه با جوایز به هنرجویان دوره آموزشی اصول مبانی بازیگری(1) تئاتر مؤسسه فرهنگی شهیدان رسولی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.


http://fajreshomal.ir/fa/News/21700/جشن-میلاد-حضرت-معصومهس-در-فریدونکنار-برگزار-شد
بستن   چاپ