روز دختر، آغاز دهه کرامت و یازدهم ذیعقده میلاد فرخنده و پرنور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را تبریک و تهنیت گفت.
چهارشنبه 3 خرداد 1402 - 20:05:37

مجید اسدی خبرنگارفجر شمال /روابط عمومی دادگستری استان مازندران متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه اول ذی القعده، که به یمن ولادت دو فرزند همام امام موسی کاظم(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) به نام دهه کرامت نامگذاری شده است، فرصت مغتنمی برای نشر و تعمیق فرهنگ اهل بیت(ع) وگسترش صلح وسازش ومودت میان مردم است. این ایام بسیار مبارک و پربرکت است وبه یمن دهه کرامت، فضای کشور آکنده از عطر معانی، ارزش ها و مفاهیم پرمعنا ،سازنده و ارزشمند الهی انسانی و یادآور تمام خوبی‌ها ، ارزش ها و کمالات انسانی است.
این دهه فرصت بسیارخوبی برای بهره مندی از آموزه های قرآنی و آشنائی هر چه بیشتر نسل جوان با فرهنگ اهل بیت به ویژه امام هشتم شیعیان، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و بانوی دو عالم حضرت فاطمه معصومه (س) وبه کارگیری این فرهنگ در روابط خانوادگی واجتماعی است.
این جانب فرارسیدن ماه ذیقعده، ولادت سراسر نور و شادی ولادت کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر و یازدهم ذیعقده، میلاد فرخنده و پرنور هشتمین اختر آسمان امامت ،حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و دهه نورانی کرامت را به مردم شریف استان و تمامی همکاران قضایی واداری وهمه دوستداران و پیروان ائمه معصومین تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقِ حرکت در مسیر اهل بیت علیهم السلام و سلامتی و سربلندی همگان را خواستارم.
اکبری رئیس کل دادگستری مازندران


http://fajreshomal.ir/fa/News/21722/روز-دختر،-آغاز-دهه-کرامت-و-یازدهم-ذیعقده-میلاد-فرخنده-و-پرنور-حضرت-علی-ابن-موسی-الرضاع-را-تبریک-و
بستن   چاپ