همکاری مابین نیرو‌های مسلح ضامن آسایش و امنیت مردم
چهارشنبه 3 خرداد 1402 - 20:13:33

رزمایش هماهنگ بین نیرو‌های نظامی و امنیتی شهرستان سیمرغ امروز به مناسبت سالگرد سوم خرداد و روز مقاومت و ایثار وپیروزی در محوطه سپاه شهرستان سیمرغ برگزار شد.

پورقربان فرمانده سپاه سیمرغ در این رزمایش اظهار داشت: همکاری مابین نیرو‌های مسلح ضامن آسایش و امنیت مردم و باعث افزایش قدرت دفاعی کشور است و با توجه به آموزه‌های دینی، باید در مقابل دشمنان خدا بایستیم تا مردم عزیزمان در آرامش باشند و امروز نیرو‌های نظامی در سپاه، بسیج و فراجا حافظ و پشتیبان مردم شهر، استان و کشور خود هستند.

ذکریایی فرماندار شهرستان سیمرغ با تشکر از خادمان و حافظان امنیت مردم در این رزمایش بزرگ خاطرنشان کرد: رزمایش امروز تجدید بیعت سپاه، بسیج، فراجا و همه دستگاه‌ها با آرمان‌های امام راحل و فرماندهی معظم کل قوا است و با صدای رسا اعلام می‌کنیم که در دفاع از انقلاب اسلامی لحظه‌ای به خود تردید راه نداده و نخواهیم داد.

رزمایش مشترک سپاه، بسیج و فراجا با حضور فرمانده سپاه، فرماندار، معاون فرماندار، فرمانده انتظامی ودیگر مسئولین، خانواده شهدا، نیرو‌های بسیجی، دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی صبح امروز در محوطه سپاه شهرستان با موفقیت برگزار شد؛ و در آخر از پیشکسوتان در این عرصه و خانواده شهدا تقدیر و تجلیل صورت گرفت.


http://fajreshomal.ir/fa/News/21727/همکاری-مابین-نیرو‌های-مسلح-ضامن-آسایش-و-امنیت-مردم
بستن   چاپ