اعلام اسامی هئیت داوران بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره حسینی
يکشنبه 26 شهريور 1402 - 11:44:14
پایگاه خبری فجر شمال
دببر بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره فرهنگی _هنری حسینی از اعلام اسامی هئیت داوران بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره حسینی خبرداد و گفت: در این دوره از رقابت های بخش تئاتر خیابانی، آقایان حمیدرضا گل محمدی تواندشتی، صمد رحیمی و اسفندیار بهاری  به عنوان هئیت داوران، به داوری می پردازند.
مهدی نصراله زاده، دببر بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره فرهنگی_هنری حسینی، در گفت و گو با پایگاه خبری فجر شمال، گفت:  بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره‌، فرهنگی_هنری حسینی، کار خود را از امروز26 شهریورماه در فصای امامزاده قاسم(ع) ایزد شهر آغاز خواهد کرد و تا 27 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی به اجراهای روز نخستین در 26 شهریورماه اشاره کرد و افزود: نمایش «پایان در شروع نقطه صفر» به نویسندگی سید علی موسویان و کارگردانی سید اسماعیل حسینی، از مازندران ـ قائم‌شهر راس ساعت17 اجرا خواهد داشت.

نصراله زاده با اشاره به اینکه نمایش «من یک زنم» بر اساس طرحی از محمد عارفی به نویسندگی و کارگردانی احترام حسین‌پور از مازندران ـ محمودآباد، راس ساعت17:30 اجرا خواهد داشت، تصریح کرد: راس ساعت 18، نمایش «یحیی و ترلان» به نویسندگی مهدی صالحیار و کارگردانی رها شکوهی، از مازندران ـ نور به اجرا می رود.

دیبر بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره حسینی با بیان اینکه  دوشنبه 27 شهریورماه راس ساعت 17 نمایش «به نام پدر» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی بوعذار، از خوزستان، به اجرا می رود. خاطرنشان کرد: ساعت 17:30 نمایش «خاک شیرین» به نویسندگی مهدی صالحیار و کارگردانی سما کابلی، از مازندران ـ نوشهربه اجرا خواهد داشت.

وی ظهار کرد: نمایش «طومارآب» به نویسندگی و کارکردانی، سیدمهرداد کاوسی حسینی، از استان همدان، راس ساعت 18 اجرا خواهد داشت و ساعت 18:30نمایش «سراب» به نویسندگی و کارگردانی موسی مرادی، از مازندران ـ قائم‌شهر، نمایش پایانی بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره حسینی در ایزد شهر خواهد بود

نصراله زاده با اشاره به اسامی هئیت داوران بخش ملی تئاتر خیابانی ششمین اشکواره حسینی گفت: در این دوره از رقابت های بخش تئاتر خیابانی، آقایان حمیدرضا گل محمدی تواندشتی، صمد رحیمی» و اسفندیار بهاری  به عنوان هئیت داوران به داوری می پردازند.
پایگاه خبری فجر شمال
انتهای پیام


http://fajreshomal.ir/fa/News/24195/اعلام-اسامی-هئیت-داوران-بخش-ملی-تئاتر-خیابانی-ششمین-اشکواره-حسینی
بستن   چاپ