نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سیمرغ
دوشنبه 27 شهريور 1402 - 16:21:12

نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور لهراسب رحمتی بهمنانی فرماندار سیمرغ در سالن فرمانداری شهرستان سیمرغ برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری فجر شمال، نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور لهراسب رحمتی بهمنانی فرماندار سیمرغ در سالن فرمانداری شهرستان سیمرغ برگزار شد.
لهراسب رحمتی بهمنانی فرماندار سیمرغ در این نشست گفت: با توجه به اینکه معضل بیکاری از جمله مهمترین مشکلات جامعه و مردم ونیز دغدغه های دولت تدبیر و امید است.
وی افزود: حرکت در راستای عملیاتی کردن پروژه ها و طرحهای تولیدی اشتغال زا و رفع مشکل بیکاری از اهم برنامه های ماست و باید همگی در این جهت اقدام و عمل نمائیم . در ادامه اظهار داشت: دنیای امروز یک دنیای صنعتی ، پیشرفته با تکنولوژی جدید در حال گسترش بوده و کشورهایی موفق به رقابت با این توسعه خواهند بود که خود همراه با صنعت رشد کرده باشند.
رحمتی بهمنانی تصریح کرد: با پیشرفت صنعت کشور تمام ابعاد جامعه توسعه یافته و در همه زمینه ها رشد خواهد کرد.
فرماندار سیمرغ  اولین گام در جهت توسعه صنعتی شهرستان را استفاده از پتانسیل های موجود و کشف آن دانست و خاطرنشان کرد:  باید نیاز روز را در صنعت لحاظ کرده و یک صنعت را بر اساس نیاز جامعه و حتی جهان ایجاد شودد تا از بروز مشکلات نبود بازار جلوگیری شود.
. در ادامه  این شست اعضای حاضر به ارایه مطالبی در روند فعالیت صنعت در شهرستان پرداختند وخواستار ادامه حمایت های مسئولان شهرستان از واحدهای تولیدی صنعتی شدند.

/مجید اسدی خبرنگار فجر شمال/ 


http://fajreshomal.ir/fa/News/24208/نشست-کارگروه-تسهیل-و-رفع-موانع-تولید-در-سیمرغ
بستن   چاپ