آخرین مطالب

کشاورزی و اقتصادی

آزادسازی ساحل به دلیل تصرفات موجود، دستوری مهم بوده است

گروه کشاورزی و اقتصادی: استاندار مازندران در نشست ستاد ساماندهی ساحل استان با اشاره به اقدام رییس جمهور مبنی بر آزادسازی ساحل گفت: آزادسازی ساحل به دلیل تصرفات موجود، دستوری مهم بوده است.

کاهش قیمت مرغ و تخم‌مرغ در بازار مازندران

گروه کشاورزی واقتصادی: رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ در مقایسه با روزهای گذشته در استان خبر داد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ فرصت‌های اقتصادی و تجاری مازندران برای سفرای ۹ کشور اکو تشریح شد

گروه کشاورزی و اقتصادی: مدیران سازمان همکاری‌های اقتصادی اکو و سفرای کشورهای عضو از مجتمع کشاورزی دشت‌ناز و بندر امیرآباد به عنوان دو زیرساخت‌ مهم اقتصادی مازندران بازدید کردند.

هدف گذاری رشد ۷.۸درصدی اقتصادی برای مازندران

گروه کشاورزی و اقتصاد: رییس سازمان برنامه و بودجه استان مازندران نوزدهم اردی بهشت ماه ۱۴۰۱ با بیان اینکه در استان بحث پسماند یک معضل است، گفت: متاسفانه در حوزه های کشاورزی و گردشگری برنامه منسجمی نداریم.

توقف ساخت سد فینسک دستور رییس جمهور است

گروه کشاورزی و اقتصادی: استاندار مازندران گفت : توقف ساخت سد فینسک در استان سمنان دستور شخص دکتر رییسی ، رئیس جمهور محترم به وزارت نیرو بوده است.

وظیفه سنگین جهاد کشاورزی مازندران در امنیت غذایی کشور

گروه کشاورزی و اقتصادی: رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران درنشست قرارگاه امنیت غذایی جهاد کشاورزی مازندران گفت:با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، وظیفه سنگینی بر عهده جهاد کشاورزی نهاده شده و لازم است قوی‌تر از گذشته مسایل و مشکلات را بررسی، پی گیری و حل کنیم.

مازندران در ۱۴محصول کشاورزی رتبه اول تولید کشور را در اختیار دارد

گروه سیاسی و اجتماعی: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در همایش چشم انداز توسعه استان مازندران گفت: مازندران در ۱۴محصول کشاورزی رتبه اول تولید کشور را در اختیار دارد.

اعتبارات استانی و ارایه خدمات ملی اقتصاد مازندران را با چالش مواجه می کند

گروه سیاسی و اجتماعی: رییس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی مازندران در همایش چشم انداز توسعه استان مازندران با رویکرد رشد ۸ درصدی اقتصادی گفت: اعتبارات استانی و ارایه خدمات ملی اقتصاد مازندران را با چالش مواجه می کند.

حدود ۴۰ درصد ظرفیت‌های تولیدی کشور تعطیل هستند

گروه کشاورزی و اقتصادی: معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور در بازدید از طرح های صنعتی و کشاورزی و گردشگری شهرستان نوشهر گفت: حدود ۴۰ درصد ظرفیت‌های تولیدی کشور تعطیل است و اگر این ظرفیت فعال شود نیازمند توسعه بازارهای داخلی و صادراتی خواهیم بود.

کشاورزی اولویت توسعه اقتصادی مازندران است

گروه کشاورزی و اقتصادی: رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: کشاورزی در اولویت توسعه اقتصادی مازندران است و تولید ۷.۵ میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در استان فرصت استثنایی برای امنیت ملی غذایی و ارز آوری است.

توجه به توسعه کشاورزی مازندران دستور رهبری و نگاه ویژه رئیس جمهور است

گروه کشاورزی و اقتصادی: استاندار مازندران دهم اردی بهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست هم اندیشی با تشکل های بخش کشاورزی مازندران گفت: توجه به توسعه کشاورزی مازندران دستور رهبری و نگاه ویژه رئیس جمهور است.

توسعه و پیشرفت اقتصادی استان بدون پایه علمی امکان پذیر نیست.

گروه کشاورزی و اقتصادی: استاندار مازندران باارایه این مطلب که با همکاری شرکت های دانش بنیان تمام مجوزهای دولتی باید در اتاق شیشه‌ای قرار گیرند، گفت: توسعه و پیشرفت اقتصادی استان بدون پایه علمی امکان پذیر نیست. ‎

اقتصاد مازندران به کشاورزی وابستگی زیادی دارد و کشاورزی یک اولویت برای استان است

گروه کشاورزی واقتصادی: رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در نشست با اعضای اتحادیه باغداران استان مازندران گفت: اقتصاد مازندران به کشاورزی وابستگی زیادی دارد و کشاورزی یک اولویت برای استان است.

تنش آبی در ۴۷ شهر مازندران

گروه کشاورزی و اقتصادی:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در افتتاح طرح آبرسانی یک حلقه چاه با هدف تقویت و تامین آب آشامیدنی شهر آمل با اعلام هشدار خشکسالی در مازندران گفت: هم اکنون ۴۷ شهر مازندران با تنش آبی مواجه است.

۷۷ میلیون دلار کالا از مازندران به کشورهای اوراسیا صادر شد

گروه کشاورزی و اقتصادی: ناظر گمرکات مازندران با بیان اینکه تجارت گمرکات استان در سال قبل با کشورهای اوراسیا از ۳۵۶ میلیون دلار گذشت، گفت: میزان صادرات به این کشورها ۷۷ میلیون دلار بوده است.

رشد ۱۲۰ درصدی صادرات به کشور‌های همسایه

گروه کشاورزی و اقتصادی: معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: از چهار ماه گذشته و پس از اجلاس شانگهای و دیدار رئیس‌جمهور کشورمان با سران کشور‌های عضو شاهد ارشد ۱۲۰ درصدی صادرات به کشور‌های همسایه هستیم.

۱۰میلیارد تومان به دبیرخانه رویداد بین المللی ساری۲۰۲۲ ترزیق شد

گروه سیاسی واجتماعی: استاندار مازندران گفت: مبلغ ۱۰ میلیارد تومان بابت کمک به برگزاری رویداد بین المللی ساری، پایتخت گردشگری عضو اکو بصورت اعتبارات هزینه ای به وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اختصاص یافت و پرداخت شد.

لزوم اقتصادی شدن تولید در مرکز تحقیقات برنج مازندران

گروه کشاورزی و اقتصادی :سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به لزوم اقتصادی شدن تولید در مرکز تحقیقات برنج مازندران گفت: موسسه تحقیقات بعنوان یک مرکز دانش‌بنیان باید به دنبال اقتصادی کردن تولید برای برنجکاران باشد.

فروش، اولین دغدغه تولید کننده نمونه گل و گیاه مازندران

گروه کشاورزی و اقتصادی: فروش محصولات تولیدی و نگرانی آینده بازار گل و گیاه مهم‌ترین دغدغه‌ اولین تولید کننده گل و گیاه زینتی صنعتی بابل است؛ واحدی که با دریافت تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید فعال شده تا ضمن ایجاد اشتغال ، به تولید کشاورزی مازندران هم غنا بخشیده باشد.

۲۵ هزار هکتار به استان کشت قراردادی برنج ابلاغ شده که در ۱۵ شهرستان اجرا می‌شود.

گروه کشاورزی و اقتصادی: سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران از اجرای کشاورزی قراردادی برنج در مازندران خبر داد و گفت: ۲۵ هزار هکتار به استان ابلاغ شده که در ۱۵ شهرستان اجرا می‌شود

۳۰ هزار متصدی متخلف واحد‌های صنفی وتوزیعی استان پارسال جریمه شدند

گروه کشاورزی و اقتصادی: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران، در حاشیه بازدید طرح نوروزی درشهرستان آمل، با اشاره به اعمال جریمه ۱۵۰۰ میلیارد ریالی بیش از ۳۰ هزار متصدی متخلف واحد‌های صنفی وتوزیعی استان در ۱۱ ماهه سال ۱۴۰۰ گفت: درج نکردن قیمت در صدر تخلفات واحد‌های صنفی، خدماتی و توزیعی بود.

توسعه ضریب نفوذ دانش و فناوری در کشاورزی مازندران

گروه کشاوری و اقتصادی: سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران در دیدار با تولیدکنندگان بخش کشاورزی این استان گفت: ضریب نفوذ دانش و فناوری در کشاورزی استان باید توسعه یابد و باید در تولید محصول به سمت توسعه همزمان کیفیت و کمیت حرکت کنیم.

حمایت از واحد‌های تولیدی و کارخانه‌ها

گروه کشاورزی و اقتصادی : رییس کل دادگستری مازندران با اشاره به تعداد واحد‌های تولیدی و کارخانه‌های مورد حمایت قرار گرفته و رفع مشکل شده در سال گذشته گفت : در راستای حمایت از واحد‌های تولیدی و کارخانه‌ها بازد‌یدهای حضوری توسط ستاد اقتصاد مقاومتی استان صورت گرفته است.

سر ریز شدن آب سد البرز مازندران

گروه کشاورزی و اقتصادی: سد البرز واقع در منطقه لفور سوادکوه شمالی با تکمیل شدن ظرفیت ۱۴۲ میلیون مترمکعبی آن در پی بارندگی‌های نخستین هفته سال جدید ، سرریز شده است.

آخرین مطالب

بدی و بی تفاوتی نسبت به نیازمند و منکرات بدور از انسانیت است

مردم در طرح هدفمندی یارانه ها دولت را یاری کنند

لزوم امید آفرینی در جامعه کار و تولید

برگشت بیش از 30میلیارد تومان وجوه سرقتی توسط پلیس فتا

پی گیر رفع موانع تولید در مازندران هستیم

نشست رزمایش و تمرین خود حفاظتی در اداره کل بهزیستی مازندران

آزادسازی ساحل به دلیل تصرفات موجود، دستوری مهم بوده است

کاهش قیمت مرغ و تخم‌مرغ در بازار مازندران

هدف از برگزاری جشنواره نوجوان سالم را بسترسازی مناسب جهت ایجاد تغییر

اهدای یک مجموعه‌ ارزشمند از کتب روسی به کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه مازندران

دانشگاه مازندران از مراکز آموزش عالی برتر و موفق کشور در از سرگیری آموزش حضوری بوده است

یادداشت تحلیلی – جمعیت‌شناختی به‌مناسبت روز ملی جمعیت

نمایشگاه«تحول ابزار و فناوری، تحول زندگی»در دانشکده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دانشگاه مازندران

آیین اختتامیه دهمین جشنواره رویش دانشگاه مازندران + گزارش تصویری جشنواره

گزارش تصویری افتتاح جشنواره رویش دانشجویی دانشگاه مازندران

فرمانده انتظامی بابلسر به عنوان معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران منصوب شد

15 واحد خانه محرومان در شهرستان سیمرغ در حال ساخت است

آموزش سواد رسانه‌ای برای هزار نفر در استان

شرکت 2 هزار دانش‌آموز دختر مازندرانی در طرح ملی مشارکت اجتماعی

حضور معلمان در کانون پرورش فکری منجر به کیفیت‌بخشی ساعات آموزشی در مدارس می‌شود

تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مدیر روابط عمومی دانشگاه مازندران

توحید، نبوت و معاد نقش اساسی در تحکیم روابط اعضای خانواده دارند

حضوری شدن دانشگاه ها یک فرصت گذار از دوره فضای مجازی و آمادگی برای سال جدید تحصیلی

مصاحبه با سیدحمیدرضا هاشم ورزی نایب رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی شهرستان بابلسر

برگزاری آزمون دوره کارشناسی ارشد سال 1401 در دانشگاه مازندران

برنامه های مختلف فرهنگی برای بیان ایده دانشجویان در دستور کار قرار دارد

حمایت دستگاه قضایی استان مازندران از شرکت های دانش بنیان

بهره برداری موقت از راه دسترسی به فرودگاه ساری

ترمیم دیواره تخریب شده آب‌بندان ملاکلاه شهرستان سیمرغ

گرامی داشت هفته ملی جمعیت در بابلسر